forumdll.benimforum.biz

AnasayfaPortalAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Paylaş | 

Tv-Out Kurulumu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    YazarMesaj
    Orkun
    Profesyonel
    Profesyonel

Erkek
    Oğlak Köpek
    Hobiler : İnternet Sörf
    Teşekkür : 12
    . : [

311208
    MesajTv-Out Kurulumu

1.Ilk olarak ekran kartinizin size verdigi Tv-Out kablosunu inceleyelim.Eyer S-Video Kablonuz benimki gibi kisa ise zaten yanindada Video kablosu verilmistir.Yok ise bir elektrikciden alin."Bircok ekran karti
    oldugundam hepsini ayri ayri kablolari bulunmaktadir" ama mantik aynidir.Ya S-Video cikisi vardir ekran kartinda yada Video cikisli.Ama yeni kartlarin hicbirinde Vİdeo cikisi yok yada ben gormedim hepsi S-Vİdeo cikisli.

Ekran Karti...

S-Video Kablosu

Video Kablosu...

Audio Kablosu...

Tamam Cikislari ve kablolari kontrol ettikten sonra simdi geldi Tv nizin donanimina...

2.Tv'nizin S-Video,Video girislerinden hangisine sahip oldugunu ogrenin.Eyer bu girisler mevcut ise isiniz kolay.Yerlestirin kablolari dogru olarak.Acin bilgisayarinizi Tv'yide Av'a getirin karsinizda Windows;lakin bu girisler yok ise bir skart alin alttaki resimde gosterilenden ve Hem
    S-Video hem Vİdeo hemde Audio Girislerine sahip olun.Ben oyle yaptim.

Skart...

Skartin Girisleri...
    [img]http://img191.exs.cx/img191/793/picture122eg.jpg/img]

3.Kablolari takalim artik.

Artik sizde hangi kablo var ise ona gore skarttaki girislere takin.Sonrada Tv'nin skart girisine yerlestirin.AV'a alin Tv'yi, calistirin bilgisayari,iste windows.

Baglantilar:Benim S-Video kisa oldugundan yaninda uzun bir Vİdeo kablosu vermisler onunla birlestiriyorum...

Yanlis takmayalim girislari vede "skartin uzerindeki tus input olmali" yoksa goruntu gelmez

Not:Eyer ekran yinede gelmezse yada goruntu kotu ve siyah beyaz geliyor ise restart atin problem cozulecektir cunku Tv'nin suruculerini falan yukluyor bazen.

Similar topics

-
    » plug in yükleme.
    Bu yazıyı burda paylaş : Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Tv-Out Kurulumu :: Yorum

Yorum yok.

Tv-Out Kurulumu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

1 sayfadaki 1 sayfası