forumdll.benimforum.biz

AnasayfaPortalAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

google adwords nasıl kullanılır

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Orkun
Profesyonel
Profesyonel

Erkek
Oğlak Köpek
Hobiler : İnternet Sörf
Teşekkür : 12
. : [

051209
Mesajgoogle adwords nasıl kullanılır

Malum bu aralar. Google Analytics kullanıcıların çoğuna google 100 Tl değerinde kupon gönderdi.
Şimdi diyorsunuz ben bunu nasıl kullanacağım. Sitemin reklamını yapmak istiyorum diyorsunuz...
İlk olarak dikkat etmeniz gerekenler :
- Adwords kuponu kullanabilmek için açılışından 14 gün geçmemiş bir Gmail hesabı gerekmektedir.
- Daha önce Adwords kuponu kullanılmış bir alan adı üzerinden ikinci bir kupon kullanılamaz.
- Adwords kuponu aktif edilmiş bir kredi kartı ile 2. bir adwords kuponu aktif edemezsiniz.
İkinci olarak kuponu nasıl gireceğinizi adım adım öğrenelim
1- Google Adwords Giriş tıklayınız...
2- Gmail ve şifremizle giriş yapıyoruz...
3- Fatura işlemleri bölümüne girerek “Ön Ödemeli” seçimini yaparak Kredi Kartı ile aktivasyon seçimini yapınız.
4- Aktivasyon sırasında aşağıda “Promosyon Kodunuz Var mı?” seçeneğine evet yanıtı veriniz ve kupon kodunuzu girin ve kayıt edin.
5- Kampanyalar sekmesine tıklayarak yeni kampanyanızı oluşturun ve Google Adwords Tr yetkililerinin hesabınızı onaylamasını bekleyiniz. 2 İş günü içerisinde hesabınız aktif olur ve reklamlarınız yayımlanmaya başlar.
Reklamlarınız 2 iş günü içerisinde yayına girmediyse :
adwords-tr@google.com adresine mail gönderebilirsiniz. ( Hesap Numaranız ile birlikte. )
Adwords Hesap Numarası : Hesabınızın sağ üst köşesinde bulunan numerik karakterler.

Similar topics

-
» Fısıldama Özelliğini Nasıl Kullanabilirim?
» Photoshop Eklentileri Nereye Nasıl Atılır ? cevabı burda
» DB Nasıl Degişir? Bilmeyenler İçin SonÇıgLık Farkıyla
» Sigara Nasıl Bırakılır, Sigara Bırakma Yolları
» Hz. Fatima'nin dügünü nasil olmustu?
Bu yazıyı burda paylaş : Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

google adwords nasıl kullanılır :: Yorum

Yorum yok.

google adwords nasıl kullanılır

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

1 sayfadaki 1 sayfası